StartO firmie

O firmie

 •  
  Istniejąca na niemieckim rynku od 1946 roku firma WILHELM EWE GmbH & Co. jest producentem armatury wodociągowej oraz gazowej. Specjalizuje się w wytwarzaniu kompletnych wodociągowych przyłączy domowych, począwszy od nawiertek na rurociągach głównych, a skończywszy na zestawach wodomierzowych montowanych na granicy sieci zewnętrznej i instalacji wewnętrznej. Siedziba firmy wraz z fabryką zlokalizowana jest w Brunszwiku w Dolnej Saksonii (Braunschweig/Niedersachsen). Firma posiada wprowadzony system zarządzania jakością ISO 9001 potwierdzony certyfikatem jakości DVGW wg DIN EN ISO 9001.

  Na polskim rynku oferowane są wybrane grupy produktów m. in. zestawy wodomierzowe z akcesoriami, niewłazowe studnie wodomierzowe, zawory antyskażeniowe typu EA i EB, armatura do nawiercania, hydranty ogrodowe oraz stojaki hydrantowe. Wszystkie oferowane produkty są dopuszczone do kontaktu z wodą pitną i posiadają stosowne atesty. Pełny program produkcji dostępny na stronach producenta: www.ewe-armaturen.de

  Rok 2016 był rokiem jubileuszowym - firma obchodziła 15-lecie istnienia na polskim rynku w obecnej formie prawnej (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością). W roku tym firma wypracowała również największy obrót handlowy w 15-leciu istnienia.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  W nadziei na dobrą i pełną zaufania współpracę pozostajemy z pozdrowieniami

   
   
   
                                                                      ZESPÓŁ EWE Armatura Polska Sp. z o.o.